Na sprzedaż działka /teren przemysłowy
1 599 000 PLN
Powierzchnia:
9205

Biuro Nieruchomości „Activ” oferuje do sprzedaży teren przemysłowy – działkę o powierzchni 0,9205 HA, położoną w obrębie Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, na terenie gminy Gromadka w powiecie bolesławieckim. Działka zabudowana jest dwoma budynkami (hangarami lotniczymi) o łącznej powierzchni użytkowej 712 m2. W obu budynkach (wybudowanych z żelbetonu) są wysokie bramy wjazdowe. Dojazd do działki odbywa się drogą utwardzoną o nawierzchni betonowej. Działka ma kształt prostokąta, jej teren jest płaski, bez wzniesień. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie w bezpośredniej bliskości autostrady A4, w niewielkiej odległości od węzła Krzyżowa, gdzie autostrada A4 łączy się autostradą A18 prowadzącą do granicy z Niemcami w Olszynie (kierunek Berlin). Możliwy jest dojazd do działki z autostrady A4 z węzła autostradowego Krzywa.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego podstawowym przeznaczeniem oferowanej nieruchomości są tereny aktywności gospodarczej, bazy, składy, magazyny oraz usługi. Dopuszcza się lokalizację zieleni urządzonej, urządzeń komunikacji i infrastruktury technicznej, miejsc parkingowych i garaży wolnostojących, mieszkań towarzyszących działalności podstawowej, usług komercyjnych, dróg wewnętrznych o szerokości min. 8m.
W zakresie parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu ustala się wymóg kształtowania zabudowy w sposób zharmonizowany z lokalnym krajobrazem. Dopuszcza się adaptację, przebudowę istniejących obiektów i budynków na cele produkcyjne i usługowe zgodnie z przepisami odrębnymi. Wysokość przebudowywanych i nowych obiektów produkcyjnych, produkcyjno-usługowych, magazynowych oraz usługowych powinna być dostosowana do wymogów techniczno-technologicznych, lecz nie może być wyższa niż 25 m licząc od poziomu terenu do najwyższego elementu dachu. Dla obiektów technologicznych typu kominy, anteny, wieże itp. Dopuszcza się wysokość do 40 m. Maksymalna powierzchnia zabudowy nie powinna przekroczyć 70% powierzchni działki.

Cena 1 700 000 zł.

Do podanej ceny doliczony zostanie podatek VAT zgodnie z obowiązującą stawką.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zapraszamy do kontaktu i REZERWACJI!

ACTIV Nieruchomości

Bolesławiec ul. Piaskowa 19

www.activ.boleslawiec.pl

Paweł Chruszcz tel. 605 064 186

Ogólne

Cena: 1 599 000 PLN
Powierzchnia: 9205
Powierzchnia działki: 9205

Podobne oferty

Bożejowice
Sprzedaż
Oferowana do sprzedaży nieruchomość ma ponad 12 arową powierzchnię (0,1276 ha) i jest w pełni uzbrojona.
Kraśnik Dolny
Sprzedaż
Duża, atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Kraśnik Dolny o powierzchni 17 arów
Powierzchnia: 1700

Wyróżnione oferty

Bolesławiec
Wynajem
Mieszkanie dostępne jest od 1 lipca 2024 r
Powierzchnia: 100 Sypialnie: 5 Łazienki: 2

Kategorie ofert

Copyright © 2022 VIP IT Sp. z o.o.