Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w atrakcyjnej lokalizacji
3 200 PLN
Powierzchnia:
80

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Chojnowie
Biuro Nieruchomości „Activ” oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 80 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lokal z powodzeniem może zostać wykorzystany dla prowadzenia działalności w zakresie sprzedaży detalicznej, jak również działalności usługowej. Lokal znajduje się na parterze budynku usytuowanego przy ulicy o wzmożonym ruchu pieszym i samochodowym, co ma wpływ na jego atrakcyjność. Wejście do lokalu oraz witryna zabezpieczone są roletami antywłamaniowymi. Miesięczny czynsz najmu lokalu wynosi 3200 zł. Na lokal usługowy składa się pomieszczenie główne wraz z sanitariatem. Przed lokalem znajduje się ogólnodostępny parking. Stan lokalu bardzo dobry. Lokal jest ogrzewany.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Ogólne

Cena: 3 200 PLN
Cena najmu: 3 200 PLN
Powierzchnia: 80
Łazienki: 1

Szczegóły wnętrza

Ogrzewania
Klimatyzacja

Podobne oferty

Lokal użytkowy przy lwóweckiej starówce
Lwówek Śląski
Sprzedaż
Lokal użytkowy przy lwóweckiej starówce o powierzchni 42,5 m2 doskonale nadaje się do prowadzenia działalności usługowej, w tym w szczególności gastronomicznej.
Powierzchnia: 42.50㎡
Lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji
Bolesławiec
Wynajem
Lokale użytkowe w centrum miasta. W budynku dostępne są do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe (do wynajęcia osobno lub łącznie) o następującej powierzchnia: • 19,30 m2 z miesięcznym czynszem najmu w kwocie 950 zł; • 20 m2 z miesięcznym czynszem najmu w kwocie 950 zł; • 11,42 m2 z miesięcznym czynszem najmu w kwocie 850 zł.
Powierzchnia: 20㎡
Zabytkowy budynek z dużą działką w atrakcyjnej dla biznesu lokalizacji.
Godzieszów
Sprzedaż
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2341 ha, zabudowaną budynkiem z II połowy XIX wieku, wpisanym do rejestru zabytków, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w Godzieszowie przy drodze krajowej DK94, w bezpośredniej bliskości Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Powierzchnia: 800㎡
OKAZJA!!! Do wynajęcia w pełni wyposażony warsztat samochodowy w super cenie!
Bolesławiec
Wynajem
OKAZJA!!! Do wynajęcia w pełni wyposażony warsztat samochodowy w super cenie.Cały budynek ma powierzchnię ok. 250 m2 . Obiekt jest monitorowany, posiada prywatny parking znajdujący się z tyły budynku. Przed budynkiem znajduje się również duży ogólnodostępny parking.
Powierzchnia: 250㎡ Łazienki: 2

Wyróżnione oferty

Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Łąka obok Bolesławca
Łąka
Sprzedaż
Działka usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i terenów zielonych
Powierzchnia: 1200㎡

Kategorie ofert

Copyright © 2022 VIP IT Sp. z o.o.