Lokal usługowo-mieszkalny w Trzebieniu
59-700 Trzebień
2 050 000 PLN
Powierzchnia:
478

Lokal usługowo-mieszkalny w Trzebieniu
Biuro Nieruchomości „Activ” oferuje do sprzedaży lokal usługowo-mieszkalny w Trzebieniu. Lokal usytuowany jest na blisko 35 arowej działce (0,3497ha). Powierzchnia całkowita zabudowy wynosi 478 m2, przy czym powierzchnia części usługowej wynosi 278 m2. Część usługowa została dobudowana do istniejącej zabudowy w 2012 r. Lokal wykorzystywany był na działalność rozrywkowo-gastronomiczną. Lokal usługowy składa się z dużej sali (tanecznej) z podłogą wyłożoną w części parkietem tanecznym i w części glazurą. W podwyższonej części sali (we wnęce) znajduje się stanowisko dla orkiestry lub dj’a. Przy sali tanecznej znajdują się toalety. Z salą łączy się sala jadalniana, oddzielona od niej ozdobnymi łukami. Z salą taneczną sąsiaduje również bezpośrednio sala bilardowa z murowanym barem o zabudowie drewnianej. Część usługowa w przeważającej części jest odświeżona (pomalowana). Do części usługowej przylega cześć mieszkalna o powierzchni ok. 200 m2, w której urządzone zostały trzy sypialnie, jadalnia, salon z barem i dwie łazienki. Budynek ma dwa źródła ogrzewania: część usługowa ogrzewana jest kominkiem z płaszczem wodnym, natomiast część mieszkalna ogrzewana jest kotłem na węgiel i drewno. Całość budynku z powodzeniem można przekształcić na działalność usługową. Duża działka, na której usytuowany jest budynek, może zostać urządzona na zieleń rekreacyjną oraz miejsca parkingowe. Budynek z powodzeniem może zostać wykorzystany na organizację uroczystości okolicznościowych takich jak: wesela, komunię jak również na działający całorocznie klub taneczno-rozrywkowy. Nieruchomość znajduje się w bezpośredniej bliskości drogi krajowej DK297, dojazd drogą asfaltową.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Ogólne

Cena: 2 050 000 PLN
Powierzchnia: 478
Powierzchnia działki: 3500
Rok budowy: 2012
Sypialnie: 4
Łazienki: 3

Szczegóły wnętrza

Wyposażona Kuchnia
Ogrzewania
Kominek
TV kablowa
Lodówka

Podobne oferty

Chojnów
Wynajem
Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 80 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.
Powierzchnia: 80 Łazienki: 1
Lwówek Śląski
Sprzedaż
Lokal użytkowy przy lwóweckiej starówce o powierzchni 42,5 m2 doskonale nadaje się do prowadzenia działalności usługowej, w tym w szczególności gastronomicznej.
Powierzchnia: 42.5
Bolesławiec
Wynajem
Lokale użytkowe w centrum miasta. W budynku dostępne są do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe (do wynajęcia osobno lub łącznie) o następującej powierzchnia: • 19,30 m2 z miesięcznym czynszem najmu w kwocie 950 zł; • 20 m2 z miesięcznym czynszem najmu w kwocie 950 zł; • 11,42 m2 z miesięcznym czynszem najmu w kwocie 850 zł.
Powierzchnia: 20
Godzieszów
Sprzedaż
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2341 ha, zabudowaną budynkiem z II połowy XIX wieku, wpisanym do rejestru zabytków, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w Godzieszowie przy drodze krajowej DK94, w bezpośredniej bliskości Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Powierzchnia: 800

Wyróżnione oferty

Bolesławiec
Wynajem
Mieszkanie dostępne jest od 1 lipca 2024 r
Powierzchnia: 100 Sypialnie: 5 Łazienki: 2

Kategorie ofert

Copyright © 2022 VIP IT Sp. z o.o.