Lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji
Bolesławiec
PLN
Powierzchnia:
20

Biuro Nieruchomości „Activ” prezentuje trzy lokale użytkowy o przeznaczeniu usługowym - biurowym w centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku, w którym znajdują się lokale jest duży ogólnodostępny parking. Lokale usytuowane są w wyremontowanej kamienicy, w której wszystkie lokale wykorzystywane są pod działalność biurową. Hol został urządzony w sposób umożliwiający urządzenie w nim poczekani, miejsca oczekiwania.
Dużym atutem lokali jest bardzo atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum miasta, dostępna zarówno dla ruchu pieszego jak i samochodowego. W sąsiedztwie budynku, w którym znajdują się lokale funkcjonują liczne lokale usługowe .
W budynku dostępne są do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe (do wynajęcia osobno lub łącznie) o następującej powierzchnia:
• 19,30 m2 z miesięcznym czynszem najmu w kwocie 950 zł;
• 20 m2 z miesięcznym czynszem najmu w kwocie 950 zł;
• 11,42 m2 z miesięcznym czynszem najmu w kwocie 850 zł.
W czynszu uwzględnione zostały opłaty eksploatacyjne, w tym w szczególności energia elektryczna, zużycie wody, wywóz nieczystości oraz ogrzewanie.
Lokale są wyremontowane, w części wyposażone dla prowadzenia działalności biurowej.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Ogólne

Cena najmu: 950 PLN
Powierzchnia: 20
Liczba pięter: 1

Podobne oferty

Chojnów
Wynajem
Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 80 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.
Powierzchnia: 80 Łazienki: 1
Lwówek Śląski
Sprzedaż
Lokal użytkowy przy lwóweckiej starówce o powierzchni 42,5 m2 doskonale nadaje się do prowadzenia działalności usługowej, w tym w szczególności gastronomicznej.
Powierzchnia: 42.5
Godzieszów
Sprzedaż
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2341 ha, zabudowaną budynkiem z II połowy XIX wieku, wpisanym do rejestru zabytków, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w Godzieszowie przy drodze krajowej DK94, w bezpośredniej bliskości Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Powierzchnia: 800
Trzebień
Sprzedaż
Do sprzedaży lokal usługowo-mieszkalny w Trzebieniu,powierzchnia całkowita zabudowy wynosi 478 m2, przy czym powierzchnia części usługowej wynosi 278 m2,do części usługowej przylega cześć mieszkalna o powierzchni ok. 200 m2,Lokal wykorzystywany był na działalność rozrywkowo-gastronomiczną.
Powierzchnia: 478 Sypialnie: 4 Łazienki: 3

Wyróżnione oferty

Bolesławiec
Wynajem
Mieszkanie dostępne jest od 1 lipca 2024 r
Powierzchnia: 100 Sypialnie: 5 Łazienki: 2

Kategorie ofert

Copyright © 2022 VIP IT Sp. z o.o.